Sanatorium Uzdrowiskowe "WIARUS" położone jest w sąsiedztwie Doliny Popradu w uzdrowiskowej części Muszyny - Złockiem. Występujące tu liczne źródła wód mineralnych oraz łagodny podgórski klimat stwarzają wspaniałe warunki do wypoczynku, rehabilitacji i leczenia uzdrowiskowego. Obiekt położony na terenie płaskim, otoczony łagodnymi zalesionymi wzniesieniami. Teren przyjazny do spacerów i turystyki górskiej.
"Wiarus" to czterokondygnacyjny budynek z windą, mieszczący bazę hotelową, żywieniową oraz rehabilitacyjno-leczniczą i rozrywkową. Posiada łącznie 132 miejsca noclegowe w pokojach 2 i 3-osobowych oraz dwupokojowych studio. Wszystkie pokoje z balkonami, słoneczne i pełnym węzłem sanitarnym. Obiekt dostępny jest dla osób mniej sprawnych ruchowo, w tym na wózkach inwalidzkich
Serwujemy posiłki z własnej kuchni z uwzględnieniem żywienia dietetycznego. Do dyspozycji wypoczywających na miejscu kawiarnia.
        Leczenie i rehabilitacja prowadzona jest z wykorzystaniem bogactw naturalnych /borowiny, wody mineralne, sole lecznicze/ przez wysoko kwalifikowaną i doświadczoną kadrę medyczną. Na miejscu pijalnia leczniczej wody mineralnej Złockie 8.
Ogółem wykonywanych jest tu 30 różnego rodzaju zabiegów leczniczych (wykaz zabiegów) wraz z pełną rehabilitacją ruchową. Naszym gościom zapewniamy całodobową opiekę medyczną.
Na ogrodzonym terenie ośrodka parking dla samochodów osobowych.
W pobliskiej okolicy możliwość grillowania, ognisk, przejażdżek konnych. Kryty basen w odległości 300 m od ośrodka. Zimą, korzystając z oddalonego o 5 km wyciągu narciarskiego "Dwie Doliny" możliwość szusowania na nartach na stokach Szczawnika i Wierchomli oraz jazdy na łyżwach na lodowisku w Muszynie-Zapopradziu.
Jeśli planują Państwo pobyt sanatoryjny w Muszynie zapraszamy do korzystania z naszych usług, a ich wysoką jakość gwarantuje zintegrowany System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 oraz ISO 22000:2015 w tym zasady HACCP.
 
Strona główna | AktualnościO nas | Oferta | Galeria zdjęć | Kontakt i mapa dojazu
© "Wiarus" Sanatorium Uzdrowiskowe Muszyna -Złockie. Realizacja: Verakom